Jídelní dubový stůl History

Stůl ve starodávném vzhledu, skvělý do historických prostor, roubenek, horských chalup. Rozměr desky stolu 180 x 90 cm, na požádání lze vyrobit rozměr na přání.

 

Vyrábíme z kvalitního dubového dřeva, povrchovou úpravu si můžete vybrat. Nabízíme lakování bezbarvým lakem (varianta natur) nebo moření na vámi zvolený odstín a následné nalakování bezbarvým lakem (varianta barva). Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem nebo vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Kategorie: Product ID: 1201

Popis

Masivní dubový stůl v excelentní tloušťce desky 54 mm je perlou mezi dubovými stoly. Starodávný vzhled je dosažen drátkováním, opalováním, podmořením odstínem rustikal (nebo bez podmoření – odstín přírodní) a následně napuštěním olejem nebo nalakováním polyuretanovým lakem.

 

Tloušťka noh 120 mm podtrhuje masivnost celého stolu, který je vyráběn klasickým starým způsobem pouze na 8 ks velkých čepů. Stolová deska je složena z cca 6 ks fošen různé šíře. Ve stolové desce jsou zachovány praskliny a vypraskané suky, které dávají stolu autentičnost starého stolu. K tomuto stolu vám za příplatek upravíme do starého vzhledu i ostatní naše výrobky – židle, lavice atd.

 

Přejete-li si však tento stůl vyrobit v normálním vzhledu pouze v lakovaném provedení nebo olejovaném provedení (bez drátkování a pálení), stačí vybrat variantu. V tomto případě zůstávají pouze přirozené praskliny a suky. Nábytek se nedrátkuje a neopaluje.

 

Na přání Vám vyrobíme stůl i v jakémkoliv jiném rozměru.

 

Materiál: dubový masiv
Rozměry: délka: 1 800 mm, šířka: 900 mm, tloušťka: 54 mm, výška: 760 mm,  tloušťka noh: 120 mm
Počet osob: 6-8
Povrchová úprava: Normální vzhled: 2 vrstvy kvalitního bezbarvého laku ( volte bez drátkování a opálení)

Starý vzhled: drátkování, opálení, podmoření a nátěr lakem či olejem dle přání (nemusíte zvolit vše).

 

Hotelům, restauracím a pivnicím rádi uděláme individuální nabídku dle jejich přání nebo projektu.