terasová prkna modřín hladká – modřínová prkna na terasu

Kategorie: , Product ID: 1866

Popis

Velmi oblíbeným dřevem je na výrobu terasy modřín. Modřínové dřevo je velmi odolné a skvěle se vyrovnává s výkyvy počasí. Modřín má vysoký obsah pryskyřice, která významně pomáhá zajistit vyšší odolnost proti vlivům vnějších klimatických podmínek.

 

Modřín je skvělou alternativou jako stavební materiál pro udržitelnou terasu. Jedná se o velmi odolné a polotvrdé dřevo ve svých přírodních vlastnostech. Modřín obsahuje přírodní konzervační látky, jako jsou pryskyřice a minerály. V podlahách jsou dobré vlastnosti modřínu zdůrazněny jeho tvrdostí a hustotou. Terasové prkno modřín není nutné povrchově upravovat jako jiné jehličnany, protože materiál vydrží namáhání UV zářením a vlhkostí. Během let však dřevo zešedne. Pamatujte, že během šednutí může být tón povrchu terasy nerovný. Celkový vzhled modřínu je však světlý a lze jej v případě potřeby ztmavit.

Dřevěné terasové prkno modřín je více než jednoduché na montáž, proto Vám terasové prkno modřín můžeme nabídnout formou prodeje samotných prken a podkladových hranolů.

 

Další informace

měrná jednotka

m2

šířka

145mm

tloušťka

24mm, 25mm, 27mm, 28mm

délka

3000mm, 4000mm, 5000mm