Reklamace a vrácení zboží

Naše politika vrácení peněz a vrácení trvá 30 dní. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, nemůžeme vám nabídnout plnou náhradu nebo výměnu.

Abyste měli nárok na vrácení, musí být vaše položka nepoužitá a ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi. Musí být také v původním obalu.

K dokončení vrácení potřebujeme účtenku nebo doklad o nákupu.

Existují určité situace, kdy jsou poskytovány pouze částečné náhrady:

  • Zboží s patrnými známkami používání
  • Jakákoli položka, která není v původním stavu, je poškozená nebo chybí části z důvodů, které nebyly způsobeny naší chybou.
  • Jakákoli položka, která je vrácena více než 30 dnů po doručení

Vrácení peněz

Jakmile bude vaše vrácené zboží přijato a zkontrolováno, zašleme vám e-mail s oznámením, že jsme obdrželi vaši vrácenou položku. Budeme vás také informovat o schválení nebo zamítnutí vaší refundace.

Pokud budete schváleni, bude vaše refundace zpracována a kredit bude automaticky připsán na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby během určitého počtu dní.

Pozdní nebo chybějící vrácení peněz

Pokud jste dosud neobdrželi náhradu, nejprve znovu zkontrolujte svůj bankovní účet.

Poté kontaktujte společnost, která vydala vaši kreditní kartu, může nějakou dobu trvat, než bude vaše refundace oficiálně odeslána.

Dále kontaktujte svou banku. Před odesláním refundace často trvá určitá doba na zpracování.

toto vše a stále jste ještě neobdrželi refundaci, kontaktujte nás prosím na info@jsy.cz .

Prodej materiálu

Peníze lze vrátit pouze za zboží s běžnou cenou. Výprodejové položky nelze vrátit.

Výměny

Položky vyměníme pouze v případě, že jsou vadné nebo poškozené. Pokud ji potřebujete vyměnit za stejnou položku, pošlete nám e-mail na adresu info@jsy.cz a zašlete položku na adresu: Pila Řepín – Jsystem, Sedlečko, 27733 Řepín.

Vrácení zásilky

Chcete-li produkt vrátit, zašlete jej na adresu: Jsystem, Sedlečko, 27733 Řepín.

Budete odpovědní za uhrazení vlastních nákladů na dopravu za vrácení položky. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud obdržíte náhradu, náklady na zpáteční dopravu budou odečteny z vaší refundace.

Budete odpovědní za uhrazení vlastních nákladů na dopravu za vrácení položky. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud obdržíte náhradu, náklady na zpáteční dopravu budou odečteny z vaší refundace.

Pokud vracíte dražší zboží, můžete zvážit použití sledovatelné přepravní služby nebo si zakoupit pojištění přepravy. Nezaručujeme, že obdržíme vaši vrácenou položku.

Potřebujete pomoc?

pro dotazy týkající se vrácení peněz a vracení zboží nás neváhejte kontaktovat emailem na info@jsy.cz .