Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dubový konferenční stůl Stella

Malý konferenční stolek Stella o rozměru  90 x 90 cm, na požádání lze vyrobit velikost na přání.

Dodáváme z kvalitního dubového dřeva, povrchovou úpravu si můžete vybrat. Nabízíme lakování bezbarvým lakem nebo olejem (varianta Dub přírodní) nebo moření na vámi zvolený odstín a následné nalakování bezbarvým lakem nebo Osmo olejem. Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem nebo vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Přidat na seznam přání
Přidat na seznam přání
Kategorie: Product ID: 1103

Popis

Tento masivní čtvercový dubový konferenční stůl v elegantním funkcionalistickém designu Vám zútulní jakékoli konferenční nebo obývací prostory. 

Dubový masiv je bezesporu jedním z nejkrásnějších přírodních materiálů do interiéru. Dřevo je velice tvrdé, s krásnou, charakteristickou vroubkovanou kresbou, díky které nejsou vidět drobná poškození vzniklé dlouhodobým užíváním. Tloušťka stolové desky 40 mm a tloušťka noh 100 mm. 

Unikátní způsob provedení tzv. „zubové spárovky“ vám zaručí dokonalý lepený spoj, který je pro dubovou masivní desku z hlediska pevnosti nepostradatelný. Krása, pevnost a nadčasovost těchto stolů je zárukou vynikající volby pro chvíle relaxace.

Materiál: dubový masiv
Rozměry: délka: 900 mm, šířka: 900 mm, tloušťka: 40 mm, výška: 450 mm,  tloušťka noh: 100 mm
Počet osob: 4
Povrchová úprava: Dub přírodní: 2 vrstvy kvalitního bezbarvého laku nebo Osmo oleje(zajistí vyšší odolnost stolové desky), Moření: stůl namoříme mořidlem v odstínu dle vašeho výběru a následně přelakujeme 2 vrstvami bezbarvého laku nebo oleje. 

Hotelům, restauracím a pivnicím rádi uděláme individuální nabídku dle jejich přání nebo projektu.