Skip to content Skip to footer

Dřevo a stavby v nevšednním designu

modřínové-fasády 996x1024
post-8
Naše malá pila nedaleko Mělníka zpracovává kulatinu a vyrábí dubové řezivo využívané v truhlářské, nábytkářské nebo podlahářské výrobě – truhlářské fošny a prkna, trámy, trámky, latě, parketové přířezy, podlahové prkna kvalit ABC, pražce, terasová prkna, pergoly, 
Také řezivo z tvrdých dřevin převážně dub a akát dodáváme společnostem zabývajících se zahradní architekturou pro realizaci schodových nášlapů, můstků, lávek, teras nebo jakýchkoli jiných staveb. Nabízíme také samotnou realizaci staveb dle návrhu zahradních architektů – odborně prokonzultujeme s architekty, nařežeme, přivezeme, zrealizujeme.
Naší silnou stránkou je také projekční, výrobní a stavební činnost se specializací na kruhové dřevostavby a dřevěné jurty – jurty na bázi dřevostavby. Více informací o výhodách kruhových domu naleznete na našem webu jurtydrevostavby.cz.
V našem výrobním programu také nechybí klasické měkké dřeviny – smrk, borovice, modřín, buk, jasan, akát – využívané v stavebním a nábytkářském odvětví – truhlářské fošny a prkna, stavební fošny, prkna, latě
Pro více informací nás neváhejte navštívit v naší provozovně, kde můžete shlédnout vzorky materiálů a jejich vlastnosti, které byly dodány spokojeným zákazníkům již před Vámi a  prokonzultovat možné varianty nebo nás neváhejte kontaktovat.
Wood flooring in home close-up with table

Elegantní designový dubový nábytek, masivní podlahy, schody

Vyrábíme a dodáváme designový nábytek, podlahy, schody z masivního dřeva - 100% ekologického materiálu

dubové schody 2 (2)