Jídelní dubový stůl Klasik

Hledáte dubový jídelní stůl? Stůl pro 6-8 osob. Rozměr desky stolu 180 x 90 cm, na požádání lze vyrobit velikost na přání.

 

Vyrábíme z kvalitního dubového dřeva, povrchovou úpravu si můžete vybrat. Nabízíme lakování bezbarvým lakem nebo olejem nebo moření na vámi zvolený odstín a následné nalakování bezbarvým lakem. Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem nebo vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Kategorie: Product ID: 1203

Popis

Masivní dubový stůl o rozměru 190 x 80 cm patří mezi nejfrekventovanější rozměr jídelních stolů pro 6-8 osob. Tloušťka stolové desky 40 mm a tloušťka noh 85 mm podtrhuje masivnost tohoto stolu, který je klenotem v jídelních prostorách. 

 

Hledáte-li vysoce kvalitní masivní dubové stoly za velice dobrou cenu, nemusíte již hledat dále. Tento stůl Vám můžeme vyrobit i s tloušťkou noh 120mm. Na přání je možno vyrobit i jakékoliv jiné rozměry a tvary.

 

Unikátní způsob provedení tzv. „zubové spárovky“ vám zaručí dokonalý lepený spoj, který je pro dubovou masivní desku z hlediska pevnosti nepostradatelný (viz. foto č.1). Krása, pevnost a nadčasovost těchto stolů je zárukou vynikající volby pro Vaše jídelní prostory.

 

Materiál: dubový masiv
Rozměry: délka: 1 800mm, šířka: 900 mm, tloušťka: 40 mm, výška: 760 mm,  tloušťka noh: 85 mm
Počet osob: 6-8
Povrchová úprava: Přírodní dub  –  nábytek je pouze ošetřen vysoce kvalitním Osmo olejem nebo polyuretanovým lakem (vždy 2 vrstvy). Nábytek můžeme namořit vybraným mořidlem (třešeň, mahagon, týk) a následně přetřít Osmo olejem či lakem.. 

 

Hotelům, restauracím a pivnicím rádi uděláme individuální nabídku dle jejich přání nebo projektu.