Jídelní dubový stůl Styl

Chcete něco exkluzivního pro vaši jídelnu? Moderní design tohoto jídelního stolu z masivního dubu vás okouzlí. Stůl pro 6-8 osob. Rozměr desky stolu 180 x 90 cm, na požádání lze vyrobit velikost na přání. Krásný detail přiznaných masivních nohou.

 

Vyrábíme z kvalitního dubového dřeva, povrchovou úpravu si můžete vybrat. Nabízíme lakování bezbarvým lakem nebo osmoolejem (varianta přírodní dub) nebo moření na vámi zvolený odstín a následné nalakování bezbarvým lakem.

 

. Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem nebo vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Kategorie: Product ID: 1209

Popis

Tyto masivní dubové stoly mají nejfrekventovanější rozměr jídelních stolů vhodný pro 6-8 osob. Tloušťka stolové desky 40 mm a excelentní tloušťka noh, která je 120 mm podtrhuje masivnost tohoto stolu, který je klenotem v jakýchkoli jídelních prostorách.

 

Unikátní způsob provedení tzv. „zubové spárovky“ vám zaručí dokonalý lepený spoj, který je pro dubovou masivní desku z hlediska pevnosti nepostradatelný. Krása, pevnost a nadčasovost těchto stolů je zárukou vynikající volby pro vaši jídelnu, restauraci či degustační místnost.

 

Materiál: dubový masiv
Rozměry: délka: 1 800mm, šířka: 900 mm, tloušťka: 40 mm, výška: 760 mm,  tloušťka noh: 120 mm
Počet osob: 6-8
Povrchová úprava: Dub přírodní: 2 vrstvy kvalitního bezbarvého laku  nebo osmo oleje (zajistí vyšší odolnost stolové desky)

Barva: stůl namoříme mořidlem v odstínu dle vašeho výběru a následně přelakujeme 2 vrstvami bezbarvého laku. 

 

Hotelům, restauracím a pivnicím rádi uděláme individuální nabídku dle jejich přání nebo projektu.