Skip to content Skip to footer

DUBOVÁ TERASOVÁ PRKNA KE STAVBĚ TERASY JE URČITĚ DOBRÁ VOLBA

Dubová terasová prkna je kvalitní stavební materiál pro terasu – přechod mezi vnitřním a vnějším prostorem je nyní mnohem více než jen módní vlnou: symbolizuje celý životní styl. Je postavena z přírodního a nadčasového dřeva a stává se místem pohody a pohostinnosti. I v nejteplejších hodinách dne vám terasa orientovaná na jih umožní pohodlnou chůzi naboso. Rok co rok obstojí před deštěm a sněhem, dá se snadno vyčistit.

Ať už je dřevo naolejované a pečlivě udržované nebo stárnoucí povětrnostními vlivy s časem, efektů a stylů je mnoho, ale emoce zůstávají stejné…  klidný, ušlechtilý materiál, který se tiše mění a zkrášluje, jak plyne čas.

ROZHODNĚTE SE PRO NADŘAZENOST DUBOVÉHO DŘEVA

Mnoho balkonů a teras nejsou přizpůsobeny prostoru pro volný čas a jsou sotva využívány! Právě s tímto vědomím nabízejí dřevěné masivní konstrukce, se kterými se snadno žije, všechny výhody.

KVALITA A DLOUHOVĚKOST

Tvrdostí a dalšími vlastnostmi jako hustota a dlouhá životnost se dubová terasová prkna směle vyrovnají exotickým dřevinám. Dřevěná dubová terasová prkna nemají tak vysokou pořizovací cenu jako exotické dřeviny. Nabízí se ve tmavě hnědé barvě a klidně i bez ošetření je schopno vydržet i několik desítek let.

Dřevěná dubová terasa je více než jednoduchá na montáž, proto dubová terasová prkna vám můžeme nabídnout formou prodeje samotných terasových prken a podkladových hranolů jako jednotlivý komponentů.

Venkovní dřevěné konstrukce vyžadují přesné konstrukční metody, aby vydržely čas a povětrnostní vlivy, proto vám vyrobíme a dodáme terasu z dubu na klíč.

KAM TERASU UMÍSTIT?

Body, které je třeba vzít v úvahu, jsou: slunce, vítr, odvodnění. Výběr dřeva je zásadní, dubové dřevo patří mezi nejkvalitnější  exteriérové dřevo. Dřevo musí odpovídat důležitým technickým parametrům. Jeho životnost je proto zásadní. Terasa není jen venkovní prostor .Vizuálně rozšiřuje vnitřní prostory a spojuje váš domov se zahradou ukotvením do krajiny.

Naše terasové komponenty jsou k dispozici v různých délkách a velikostech profilů spolu s možností buď protiskluzového profilu se zkosenými hranami, nebo s hladkým povrchem pro dokončení vašeho zahradního projektu do cíle, dle Vašeho výběru:

kruhové domy, dřevostavby na klíč
kruhové domy, dřevostavby na klíč

S DUBEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

Vyrábíme rozsáhlou škálu terasových produktů vyrobených prostřednictvím našich zařízení v naší malé pile, které nám umožňují strojově zpracovat a dokončit náš sortiment terasových produktů na vysoké úrovni, abychom splnili požadavky stanovené našimi zákazníky.

V této části najdete vše, co potřebujete k vytvoření terasy snů ve vaší zahradě. Budujete prostor pro setkávání s vašimi hosty nebo místo pro odpočinek na opalovacím lehátku u bazénu? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní dubové terasy dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné venkovní prostředí.

Tím, že materiál na dubové terasy zpracováváme v kompletním výrobním procesu, od stromu až po hotový výrobek, máme možnost mít nad výrobkem plnou  kontrolu . Hotový výrobek bude svědkem našich osvědčených výrobních metod, které nám umožňují dodávat našim zákazníkům krásné, ale odolné dubové terasy.

Naše dubová terasová prkna nebo modřín jsou k dispozici z dubu evropského a modřínu evropského pocházejícího převážně z Kokořínska nebo Křivoklátska , proto jsme si jisti, že svou kvalitou díky původu dřeva z této lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků Vám jsme schopni dodat terasy v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou zahradní estetiku.

V naší nabídce najdete dubová terasová prkno, podkladové hranoly nebo kompletní terasové sady

DUBOVÁ TERASA 0 TERASA Z DUBU 0 TERASA DUB 0 VÝROBA - PRODEJ

MÁ SE DUBOVÁ TERASOVÁ PRKNA OŠETŘIT NÁTĚREM NEBO NECHAT ZEŠEDNOUT?

Dub nepotřebuje povrchovou úpravu ve venkovních podmínkách, protože bez přímého kontaktu se zemí vydrží asi 20 až 30 let bez rozpadu. Neošetřený dub zešedne asi za 2-3 roky díky slunečnímu záření a vlhkosti. Barva se nejprve mění od bodů, které jsou nejvíce vystaveny povětrnostním vlivům, a vyrovná se v závislosti na podmínkách během několika let. Šednutí dřeva lze zpomalit ošetřením dřeva transparentními konzervačními prostředky na dřevo. Vnější obklad vyrobený z dubu také nemusí být povrchově upraven, protože materiál  dub vydrží namáhání UV zářením a vlhkostí. Během let však dřevo zešedne. Pamatujte, že během šednutí může být tón povrchu dubové terasy nerovnoměrný. Aby povrchy dubu zůstaly odolné a atraktivní, je důležité je každoročně kontrolovat, zda nejsou poškozené. V případě potřeby z povrchu dřeva pomáhá omytí nečistoty. Dubová terasa se dodává s viditelnými nebo skrytými spoji v různých šířkách a tloušťkách dle přání zákazníka.

kruhové domy, dřevostavby na klíč
dubové terasy
TERASA PRKNO DUBU 0 TERASOVÉ PRKNO Z DUBU 0 VÝROBA - PRODEJ