dubové podlahy

DUBOVÉ PODLAHY

Naše masivní dřevěné podlahy z dubu jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá luxusní, autentický dřevěný povrch v domácnosti. Masivní dřevěné dubové podlahy jsou vyrobeny z prken vyfrézovaných z jednoho kusu dřeva. Masivní podlahy z tvrdého dřeva se původně používaly pro konstrukční účely, byly instalovány kolmo na dřevěné nosné trámy budovy známé jako trámy nebo nosníky. Se zvýšeným používáním betonu jako podkladu v některých částech světa získaly dřevěné podlahy určitou oblibu. Dubové podlahy z masivu jsou však stále běžné a oblíbené, avšak díky vyšší ceně jsou považovány za vyšší třídu. Masivní dřevěné podlahy bub mají silnější povrch a lze je brousit a povrchově upravovat vícekrát než ostatní dřevěné podlahy. Není neobvyklé, že domy v po celém světě mají původní masivní dřevěnou podlahu po desítky i stovky let, která se dodnes používá.

Dubové podlahy, masivní podlahovky z dubu, prkna na podlahu dub, dubová podlaha, podlaha z dubu, podlaha dub , lakování, kartáčování - prodej

Podlahy z dubu dodáváme v několika variantách:

SELECT – bez suků a s minimální barevnou odlišností

NATURAL – s minimem malých zdravých suků

MARKANT (RUSTIKAL) – větší barevná rozmanitost i suky

Masivní podlahy dub dodáváme v síle 15 mm, 21 mm a 27 mm.

Jednotlivé podlahy jsou tmelené a jemně broušené. Vysušené na 9 %. Na přání zákazníka nanášíme povrchovou úpravu . Např.  UV lak nebo přírodní olej. Zvolit můžete i povrch kartáčovaný či bez jakékoli úpravy. Na výběr máte z několika barevně tónovaných laků i olejů. Strojově nanesené povrchy zaručí vysokou kvalitu povrchových úprav.

ČTĚTE VÍCE

Potřebujete poradit? neváhejte se zeptat...

          Najdete nás také na:

    kruhové domy, dřevostavby na klíč
    kruhové domy, dřevostavby na klíč