jasanové palubky

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ JASANOVÉ PALUBKY?

Jasanové palubky jsou frézovány do různých profilů, tlouštěk a délek, jsou opatřené perem a drážkou sloužící k podélnému spojování palubek do plochy. Na lícové (vnější, pohledové) straně jsou různě tvarované. Používají se v interiérech jako jasanové obkladové palubky nebo jasanové palubky podlahové. Lze jimi obložit jak stropy a stěny v interiéru, tak vytvářet různé podhledy, podlahy a další prvky. V exteriéru se užívají na luxusní podbití staveb (např. přesahy střech), na designovým fasádách, plotech a také ve štítech domů. Jejich cena je cca o 30-40% nižší oproti dubovým palubkám.

JASANOVÉ OBKLADOVÉ PALUBKY – KVALITA A DLOUHOVĚKOST

Tvrdostí a dalšími vlastnostmi jako hustota a dlouhá životnost se jasanové palubky směle vyrovnají exotickým dřevinám. Dřevěné jasanové obkladové palubky nemají tak vysokou pořizovací cenu jako exotické dřeviny, ale jsou svou cenou dostupnější než palubky z dubového dřeva.

1. Dřevěné palubky z jasanu jsou více než jednoduché na montáž, proto palubky jasan vám můžeme nabídnout formou prodeje samotných palubek a podkladových hranolů.

2. Venkovní dřevěné konstrukce vyžadují někdy přesné konstrukční metody, aby vydržely čas a povětrnostní vlivy, proto vám vyrobíme a dodáme také obklad z jasanu na klíč.

JASANOVÉ PODLAHOVÉ PALUBKY

V našem sortimentu nabízíme řadu stylových jasanových podlahových palubek pro dům, chatu, chalupu, restaurace, penziony nebo hotely. Nabízíme podlahy jasan, které budou sladěny jakémukoli stylem dekorace, ať už tradičním nebo současným, dodáme Vám masivní dubové dub, které bude skvělým doplňkem vašeho obývacího nebo komerčního prostoru.

jasanové podlahy, podlahovky, podlahové palubky

KVALITNÍ JASANOVÉ PODLAHOVÉ PALUBKY

Neděláme „levné“ jasanové podlahové palubky, děláme podlahy z jasanu prvotřídní kvality, ale vyjdou levněji oproti palubkám z dubu.

Masivní podlahové palubky z jasanu patří u nás po dubu k těm nejoblíbenějším. Doma budete mít vždy originál z jednoho kusu masivního dřeva, který interiéru dodá nadčasovost a lze ho kombinovat i s moderními prvky. Pokud jste si vědomi síly a jedinečnosti jasanového dřeva, a nevidíte za ním jen dřevo s dobrými vlastnostmi, tak tato podlaha je právě pro vás.

Podlahy jasan vynikají svou jedinečnou kresbou, tvrdostí a stálostí. Berte podlahu jako investici, která při správné montáži vydrží po celé generace.

kruhové domy, dřevostavby na klíč

Podlahy z jasanu dodáváme v několika variantách:

SELECT – bez suků a s minimální barevnou odlišností

NATURAL – s minimem malých zdravých suků

MARKANT (RUSTIKAL) – větší barevná rozmanitost i suky

Masivní jasanové podlahové palubky dodáváme v síle 14 mm, 19 mm, 24mm a 27 mm.

Jednotlivé podlahovky jsou tmelené a jemně broušené. Vysušené na 9 %. Na přání zákazníka nanášíme povrchovou úpravu . Např.  UV lak nebo přírodní olej. Zvolit můžete i povrch kartáčovaný či bez jakékoli úpravy. Na výběr máte z několika barevně tónovaných laků i olejů. Strojově nanesené povrchy zaručí vysokou kvalitu povrchových úprav.