Skip to content Skip to footer

JSOU MODŘÍNOVÁ TERASOVÁ PRKNA VHODNÁ NA STAVBU TERASY ?

 

Modřínová terasa z modřínových prken jako přechodný prostor mezi interiérem a exteriérem je nyní mnohem více než jen módní vlnou: symbolizuje celý životní styl. Je postavena z přírodního a nadčasového dřeva a stává se místem pohody a pohostinnosti. I v nejteplejších hodinách dne vám terasa orientovaná na jih umožní pohodlnou chůzi naboso. Rok co rok obstojí před deštěm a sněhem, dá se snadno vyčistit.

Ať už je dřevo naolejované a pečlivě udržované nebo stárnoucí povětrnostními vlivy s časem, možností a stylů je mnoho, emoce však zůstávají stejné… klidný, ušlechtilý materiál, který se tiše mění a zkrášluje, jak plyne čas.

ROZHODNĚTE SE PRO NADŘAZENOST MODŘÍNOVÉHO DŘEVA

Mnoho balkonů a teras nejsou přizpůsobeny prostoru pro volný čas a jsou sotva využívány! Právě s tímto vědomím nabízejí dřevěné masivní konstrukce, se kterými se snadno žije, všechny výhody.

KVALITA A DLOUHOVĚKOST

Velmi oblíbeným dřevem je na výrobu terasy modřín. Modřínové dřevo je velmi odolné a skvěle se vyrovnává s výkyvy počasí. Modřín má vysoký obsah pryskyřice, která významně pomáhá zajistit vyšší odolnost proti vlivům vnějších klimatických podmínek.

Modřín je skvělou alternativou jako stavební materiál pro udržitelnou terasu. Jedná se o velmi odolné a polotvrdé dřevo ve svých přírodních vlastnostech. Modřín obsahuje přírodní konzervační látky, jako jsou pryskyřice a minerály. V podlahách jsou dobré vlastnosti modřínu zdůrazněny jeho tvrdostí a hustotou. Terasy z modřínu není nutné povrchově upravovat jako jiné jehličnany, protože materiál vydrží namáhání UV zářením a vlhkostí. Během let však dřevo zešedne. Pamatujte, že během šednutí může být tón povrchu terasy nerovný. Celkový vzhled modřínu je však světlý a lze jej v případě potřeby ztmavit.

kruhové domy, dřevostavby na klíč

Dřevěná terasová prkna jsou více než jednoduché na montáž, proto Vám modřínová terasová prkna můžeme nabídnout formou prodeje samotných prken a podkladových hranolů.

Venkovní dřevěné konstrukce vyžadují přesné konstrukční metody, aby vydržely čas a povětrnostní vlivy, proto vám vyrobíme a dodáme terasu z modřínu na klíč.

KAM MODŘÍNOVÉ TERASY UMÍSTIT?

Body, které je třeba vzít v úvahu, jsou: slunce, vítr, odvodnění. Výběr dřeva je zásadní, modřínové dřevo patří mezi jedny z nejkvalitnějších exteriérových dřevin. Dřevo musí odpovídat důležitým technickým parametrům. Jeho životnost je proto zásadní. Modřínová terasová prkna nejsou určené jen pro venkovní prostor. Vizuálně rozšiřuje vnitřní prostory a spojuje váš domov se zahradou ukotvením do krajiny.

Naše terasové komponenty jsou k dispozici v různých délkách a velikostech profilů spolu s možností buď protiskluzového profilu se zkosenými hranami, nebo s hladkým povrchem pro dokončení vašeho zahradního projektu do cíle, dle Vašeho výběru:

 –  modřínová terasová prkna 27-40mm – šíře 70, 140, 165mm – různé délky od 590.-Kč/m2 bez DPH

 –  modřínové podkladové hranoly 50x80mm – od 58.-Kč/bm bez DPH

 –  jakékoli hranoly, prkna, latě různých rozměrů dle požadavku zákazníka

kruhové domy, dřevostavby na klíč

S MODŘÍNEM SE MUSÍ UMĚT PRACOVAT

Vyrábíme rozsáhlou škálu terasových produktů vyrobených prostřednictvím našich zařízení v naší malé pile, které nám umožňují strojově zpracovat a dokončit náš sortiment terasových produktů na vysoké úrovni, abychom splnili požadavky stanovené našimi zákazníky.

U nás najdete vše, co potřebujete k vytvoření terasy snů ve vaší zahradě. Budujete prostor pro setkávání s vašimi hosty nebo místo pro odpočinek na opalovacím lehátku u bazénu? Jsme si jisti, že Vám můžeme nabídnout dřevěné masivní modřínové terasy dle Vašich potřeb tak, abyste vytvořili své vysněné venkovní prostředí.

Tím, že materiál na modřínová terasová prkna zpracováváme v kompletním výrobním procesu, od stromu až po hotový výrobek, máme možnost mít nad výrobkem plnou  kontrolu.  Hotový výrobek bude svědkem našich osvědčených výrobních metod, které nám umožňují dodávat našim zákazníkům krásná, ale odolná modřínová terasová prkna.

Naše zahradní modřínová terasová prkna i dubová terasová prkna jsou k dispozici z dubu evropského a modřínu evropského pocházejícího převážně z Kokořínska nebo Křivoklátska , proto jsme si jisti, že svou kvalitou, díky původu dřeva z této lokality s vhodným podložím pro růst těchto dřevin, kvalitním technologickým výrobním postupem a správným skladováním hotových výrobků, Vám jsme schopni dodat terasy v takovém provedení, ve kterém si přejete dokončit svou zahradní estetiku.

 

modřínové terasy - terasy z modřínu - terasy modřín

Najdete nás také na: