Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dubový konferenční stůl Elegant s policí

Konferenční stůl o rozměru  110 x 50 cm s policí je skvělou volbou všech milovníku klasiky a masivního dřeva. Stolek lze na požádání vyrobit v jiné velikosti. Objevte krásu dubového masivu v elegantním designu, užijte si luxus ve chvílích zaslouženého odpočinku.

Dodáváme z kvalitního dubového dřeva, povrchovou úpravu si můžete vybrat. Nabízíme lakování bezbarvým lakem (varianta natur) nebo moření na vámi zvolený odstín a následné nalakování bezbarvým lakem (varianta barva). Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem nebo vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Přidat na seznam přání
Přidat na seznam přání
Kategorie: Product ID: 1099

Popis

Masivní dubové konferenční stoly s odkládací policí Vám obohatí obývací nebo konferenční prostory nadčasovým nábytkem. Dubové dřevo je svojí strukturou a krásou nadčasovým a ekologickým materiálem do jakéhokoli interiéru.

Dubový masiv je bezesporu jedním z nejkrásnějších přírodních materiálů do interiéru. Dřevo je velice tvrdé, s krásnou, charakteristickou vroubkovanou kresbou, díky které nejsou vidět drobná poškození vzniklé dlouhodobým užíváním. Tloušťka stolové desky 40 mm a tloušťka noh 120 mm. 

Unikátní způsob provedení tzv. „zubové spárovky“ vám zaručí dokonalý lepený spoj, který je pro dubovou masivní desku z hlediska pevnosti nepostradatelný. Krása, pevnost a nadčasovost těchto stolů je zárukou vynikající volby pro chvíle relaxace.

Materiál: dubový masiv
Rozměry: délka: 1100 mm, šířka: 500 mm, tloušťka stolové 40 mm a odkládací desky: 25 mm, výška: 500 mm,  tloušťka noh: 120 mm
Počet osob: 6
Povrchová úprava: Dub přírodní: 2 vrstvy kvalitního bezbarvého laku (zajistí vyšší odolnost stolové desky) nebo Osmo olejem. Mořidlo (třešeň, mahagon, týk): stůl namoříme mořidlem v odstínu dle vašeho výběru a následně přelakujeme 2 vrstvami oleje či bezbarvého laku. 

Hotelům, restauracím a pivnicím rádi uděláme individuální nabídku dle jejich přání nebo projektu.