Jídelní dubový stůl Elegant

Chcete něco exkluzivního pro svou jídelnu? Moderní design tohoto jídelního stolu z masivního dubu vás okouzlí. Stůl pro 6-8 osob. Rozměr desky stolu 180 x 90 cm, na požádání lze vyrobit rozměr na přání.

 

Vyrábíme z kvalitního dubového dřeva, povrchovou úpravu si můžete vybrat. doporučujeme Osmo olej. Nabízíme i lakování bezbarvým lakem nebo moření na vámi zvolený odstín a následné nalakování bezbarvým lakem. Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem nebo vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Kategorie: Product ID: 1197

Popis

Velmi elegantní moderní masivní dubový stůl o rozměru 180 x 90 cm pohodlně poslouží 6 až 8 osobám. Tloušťka stolové desky 25 mm, zesílená na krajích na naprosto výjimečných 60 mm a tloušťka noh 120 x 60 mm podtrhuje masivnost tohoto jídelního stolu, který Vám pomůže ozdobit jakékoli jídelní prostory.

 

Unikátní způsob provedení tzv. „zubové spárovky“ vám zaručí dokonalý lepený spoj, který je pro dubovou masivní desku z hlediska pevnosti nepostradatelný. Krása, pevnost a nadčasovost těchto stolů je zárukou vynikající volby pro vaši jídelnu, restauraci či degustační místnost.

 

Materiál: dubový masiv
Rozměry: délka: 1 800 mm, šířka: 900 mm, tloušťka: 25 až 60 mm, výška: 760 mm,  tloušťka noh: 120 x 60 mm
Počet osob: 6-8

 

Povrchová úprava: Přírodní dub  –  nábytek je pouze ošetřen vysoce kvalitním Osmo olejem nebo polyuretanovým lakem (vždy 2 vrstvy). Nábytek můžeme namořit vybraným mořidlem (třešeň, mahagon, týk) a následně přetřít Osmo olejem či lakem.

 

Hotelům, restauracím a pivnicím rádi uděláme individuální nabídku dle jejich přání nebo projektu.