Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jídelní dubový stůl Stella

36200 

za ks bez DPH

Opravdu masivní dubová deska stolu s krásnou kresbou dubového dřeva vás okouzlí. Dubový stůl pro 6-8 osob. Rozměr desky stolu 180 x 90 cm, na požádání lze vyrobit rozměr na přání.

 

Vyrábíme z kvalitního dubového dřeva, povrchovou úpravu si můžete vybrat. Nabízíme nátěr bezbarvým lakem či olejem(varianta přírodní dub) nebo moření na vámi zvolený odstín a následné nalakování bezbarvým lakem. Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem nebo vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Přidat na seznam přání
Přidat na seznam přání
Přidat na seznam přání
Přidat na seznam přání
Kategorie: Product ID: 1207

Popis

Masivní dubový stůl vyrobený v excelentní tloušťce desky 54 mm. Celkovou masivnost podtrhuje tloušťka noh, která je 120 mm. Tento dubový stůl je originální svým designovým provedením bez spojovacích desek – tzv. „lubů“. Deska je lepená z cca 6 ks masivních fošen, které dokonale zachycují nádhernou kresbu dubového dřeva.

 

Krása, pevnost a nadčasovost těchto stolů je zárukou vynikající volby pro vaši jídelnu, restauraci či degustační místnost.

 

Materiál: dubový masiv
Rozměry: délka: 1 800 mm, šířka: 900 mm, tloušťka: 54 mm, výška: 760 mm,  tloušťka noh: 120 mm
Počet osob: 6-8
Povrchová úprava: Dub přírodní: 2 vrstvy kvalitního bezbarvého laku nebo Osmo oleje (zajistí vyšší odolnost stolové desky), Moření: stůl namoříme mořidlem v odstínu (mahagon, týk, třešeň) dle vašeho výběru a následně přelakujeme 2 vrstvami bezbarvého laku nebo oleje. 

 

Hotelům, restauracím a pivnicím rádi uděláme individuální nabídku dle jejich přání nebo projektu.